Naši partneri

WebShopy - Katalog internetovych obchodov

 

 

 

 

10 dôvodov prečo nakupovať u nás
široký sortiment produktov
e-shop a kamenná predajňa
8 násobný víťaz MotoShop Roka
multi-brand predajňa
možnosť nákupu na splátky
odborné poradenstvo pri nákupe
rýchle dodanie 
záruka vrátenia peňazí
bezproblémové vybavenie reklamácií
spokojnosť

 

darčekové poukážky

Certifikácia internetového obchodu MOTOSVET

Dňa 3.4.2017 bol nášmu internetovému obchodu www.motosvet.sk udelený certifikát. Týmto certifikátom sa potvrdzuje, že naša spoločnosť prísne dodržiava všetky ustanovenia zákona č. 102/2014 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru n a diaľku. Tu ja jedná hlavne o informačné povinnosti, kvalitu doručovania, právo spotrebiteľa na vrátenie tovaru do 14 dní a na zákonné postupy pri riešenie reklamácií. 

 

  

Dňa 13. júna 2014 nadobudol účinnosť zákon č. 102/2014 Z.z., ktorým okrem iného bol aj zrušený zákon č. 108/2000 Z.z. Nový zákon zmenil práva a povinnosti ako i prevádzkovateľov e-shopov tak aj spotrebiteľov.  Úlohou certifikácie je dohliadať na správnosť postupov, ktoré internetový obchod uplatňuje v prípade riešenia sporov alebo iných činností, ktoré majú chrániť spotrebiteľa.  

Táto certifikácia e-shopu má za cieľ vykonať kontrolu podmienok nákupu realizovaného spotrebiteľom, všeobecných obchodných podmienok ako i reklamačných podmienok prevádzkovateľa ako aj iných náležitosti e-shopu v súlade s platnou legislatívou. Výsledkom certifikácie je vždy udelenie certifikátu, ktorému však predchádza dôkladná kontrola celého e-shopu. Certifikačná organizácia vykonáva tzv. mystery shopping (kontrolný nákup) a sleduje ako sú práva zákazníka dodržiavané.    

Naša spoločnosť je uvedená v Zozname certifikovaných e-shopov a zároveň na našej stránke používame logo certifikácie. Kupujúci si pravosť užívania loga môžu overiť v Zozname certifikovaných e-shopov.  


Zaregistrovať do Noviniek e-mailom

 

ZÁSIELKU SI VYZDVIHNEM SÁM 

 

 

Quatro - jednoduchý nákup na splátky

 

AKo nakupovať v internetovom obchode MOTOSVET.sk

 

Vypočítajte si výšku splátok cez HomeCredit

 

Vypočítajte si svoje splátky cez Quatro

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doprava zadarmo pri nákupe nad 100€!