Kawasaki
Eliminator 500
VP A2
Dostupné farby
Kawasaki
BK1
Kalkulačka lízingu
Obsah motora
451 cm3
Výkon motora
33,4 kW
Výška sedadla
735 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
176 kg
Keď ulice volajú, odpovedzte úplne novým Eliminatorom 500 SE. Tento motocykel otriasa konvenciami s elegantným a nízkym dizajnom, nízkym a pohodlným sedadlom a ľahkým a jednoduchým ovládaním pre doteraz najprístupnejší cruiser od Kawasaki.
Nepremýšľajte nad tým – nadčasový dizajn bol skombinovaný s modernou technológiou, takže len začnite jazdiť.
| Obsah motora | 451 cm3 |
| Výkon motora | 33,4 kW |
| Modelový rok | 2026 |
| Výška sedadla | 735 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 176 kg |
| Objem nádrže | 13 L |
| Motor | radový dvojvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |