autorizovaný predajca autorizovaný predajca

Vyskúšanie motocykla

Čo všetko potrebujete aby ste si mohli vyskúšať motocykel?

 • Platný vodičský preukaz príslušnej skupiny, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle.
 • Platný občiansky preukaz.
 • Vlastná motorkárska výstroj, minimálne prilba (prilbu je možné si za poplatok požičať, o tomto je potrebné informovať sa vopred).
 • Vratná kaucia v príslušnej výške, ako je uvedené pri Vami vybranom vozidle. Kauciu je možné zložiť v hotovosti, alebo zablokovaním príslušnej čiastky na Vašej platobnej karte.

Ako na to?

 1. Vyberte si na našej stránke www.motokosice.sk vozidlo, ktoré si chcete vyskúšať. Vyberte si voľný dátum (obsadené dátumy sú v kalendári označené červenou farbou a nie je už možné na tento dátum dané vozidlo požičať), ktorý Vám vyhovuje, vyplňte rezervačný formulár. Do poznámky uveďte o koľkej by ste si chceli prísť vyskúšať vozidlo. Najneskôr nasledujúci pracovný deň sa Vám ozveme, overíme Vašu rezerváciu prípadne Vám zodpovieme vaše otázky a ak je všetko v poriadku potvrdíme Vám rezerváciu o čom budeme informovaný aj e-mailom a Vami vybrané vozidlo bude rezervované iba pre Vás. Skúšobná jazda nie je možná počas víkendu. Skúšobná jazda je bezplatná na 30 minút, v prípade, že si chcete vozidlo vyskúšať na dlhšie využite služby našej požičovne.
 2. V dohodnutý dátum prídete k nám na Barčiansku 68/A v Košiciach, ak by ste mali náhodou problém to nájsť, zavolajte nám, náš pracovník Vás rád odnaviguje. Náš pracovník Vám ukáže vozidlo, zodpovie Vám všetky Vaše dotazy ohľadom vozidla a vysvetlí základné funkcie. Spolu vyplníte preberací protokol od vozidla rovnako, keď vozidlo priveziete naspäť, náš pracovník ho od Vás preberie. Preberací protokol je neoddeliteľnou súčasťou zmluvy o prenájme dopravného prostriedku, ktorú je potrebné podpísať a rovnako aj zložiť vratnú kauciu.
 3. Ak máte otázky ohľadom vozidla neváhajte nás kontaktovať – sme tu pre Vás a radi Vám poradíme a pomôžeme, ak to je v našich silách.
 4. Keď vozidlo priveziete späť, spolu s našim pracovníkom vyplníte preberací protokol, že vozidlo ste vrátili v poriadku. Uhradíte nám cenu za prenájom podľa platného cenníka vrátane prejazdených kilometrov nad rámec balíka, ak ste prejazdili viac ako ste mali predplatené. Vrátime Vám vratnú kauciu a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.
 5. Zaujalo Vás vozidlo a chceli by ste ho odkúpiť ? Kľudne sa spýtajte nášho pracovníka, vozidlá sú pravidelne menené a predávané za výhodných podmienok.
 6. Odporučte nás Vašim známym.

Aké sú to motocykle?

 • Motocykle sú značky Kawasaki, jedná sa o nové vozidlá s minimálnym počtom najazdených kilometrov, ktoré sú vo výbornom technickom stave, sú pravidelne kontrolované a servisované.
 • Motocykel vždy dostávate čistý a s plnou nádržou, v rovnakom stave nám ho aj vraciate späť.
 • Motocykle majú PZP a havarijné poistenie.