na showroome
KYMCO AK 550
KYMCO

KYMCO AK 550

550 cm3
37,5 kW
11 999,-
Mám záujem
StavNová
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)238 kg
Objem nádrže14,5 L

Kymco AK550 je maxi skúter, ktorý sa odlišuje od priemeru svojim výkonným motorom s objemom 550cm3, elegantnou aerodynamickou karosériou a modernými technológiami uľahčujúcimi každodenné používanie. Skúter disponuje mobilnou konektivitou NOODOE, bez kľúčovým štartovaním, tempomatom a ďalšími vyspelými technologickými pomôckami.

MOTORIZÁCIA

Kompaktný silný motor modernej konštrukcie vyniká kultivovaným chodom a spontánnou reakciou na plynovú rukoväť. Jeho výkon je precízne dávkovateľný, čo oceníte najmä pri pomalom prejazde zápchami.

DIZAJN

Športový dizajn s ostrými hranami dodáva skútru výnimočnú príťažlivosť. Premyslený dizajn pôsobí sebavedome a púta pozornosť.

KOMFORT

Vďaka konceptu hliníkového rámu podobnej konštrukcie ako pri športových motocykloch ponúka AK550 vynikajúcu stabilitu aj vo vysokých rýchlostiach. Nastaviteľné plexi, mobilná konektivita NOODOE, obrátené vidly predného pruženia a vyhrievané rukoväte len podtrhujú výnimočný komfort, ktorý vám dokáže tento maxiskúter ponúknuť.

BRZDY

Excelentný skúter potrebuje excelentné brzdy. V tomto prípade AK550 disponuje brzdami značky Brembo so systémom ABS od firmy BOSCH. Vpredu dva 270mm kotúče so štvorpiestovými strmeňmi, vzadu jeden 260mm kotúč. To sú brzdy hodné AK550.