Na showroome Jazdené moto Akciová cena Posledný kus
Kawasaki
Z 900 (35 kW)
RD1
8 290,- €
s DPH
s DPH
10 990,-
Ušetríte 2 700,- €
Dostupnosť: Na showroome
Kalkulačka lízingu
Akontácia
0 € (0 %)
Doba splácania
60 mesiacov
Mesačná splátka od
0 €
Žiadosť o presnú kalkuláciu
Obsah motora
948 cm3
Výkon motora
35 kW
Výška sedadla
830 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
213 kg
Doplnky:
Zadný krátky držiak ŠPZ
Padaky Valter Moto
Kryty motora
Kryt chladiča
Fólia na displej
Pneu Bridgestone S21
Fabrický Quickshifter
Technológie
ABS
AS
CRUISER
ECO
ERGO-FIT
Horizontálny zadný tlmič
IMU
KCMF
KQS
KTRC
Throttle Valves
TUNING
ABS
Trakčná kontrola
Quickshifter
Tempomat
TFT displej
Technické údaje
| Obsah motora | 948 cm3 |
| Výkon motora | 35 kW |
| Stav | Jazdená |
| Modelový rok | 2025 |
| Najazdené km | 10500 km |
| Výška sedadla | 830 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 213 kg |
| Objem nádrže | 17 L |
| Motor | štvortaktný radový štvorvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |
| Technológie Kawasaki | ABS, AS, CRUISER, ECO, ERGO-FIT, Horizontálny zadný tlmič, IMU, KCMF, KQS, KTRC, Throttle Valves, TUNING |
| Technológie | ABS, Trakčná kontrola, Quickshifter, Tempomat, TFT displej |