Vespa
Vespa GTS 310 SuperSport
VP A2
Dostupné farby
Kawasaki
GY1

Kalkulačka lízingu
Obsah motora
649 cm3
Výkon motora
49 kW
Vodičský preukaz
A, A2
Výška sedadla
845 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
219 kg
Príslušenstvo edície
- Sada horného kufra (660)
- Sada bočných kufrov (660 / GU)
- Veľký číry plexi štít
- USB zásuvka
- Držiak GPS navigácie
- Sada držiakov pre vyšší plexi štít
- Sada relé
- Sada LED hmlových svetiel
- Ochrana nádrže (Tank pad)
- Sada chráničov rúk (Kryty rukovätí)
- Vnútorná taška do horného kufra (47 l)
- Opierka chrbta na horný kufor (47 l)
- Sada vnútorných tašiek do bočných kufrov (2 x 28 l)
- Ochranná fólia na prístrojový panel (displej)
ABS
ECO
KTRC
Elektronické škrtiace klapky
| Obsah motora | 649 cm3 |
| Výkon motora | 49 kW |
| Vodičský preukaz | A, A2 |
| Stav | Nová |
| Modelový rok | 2026 |
| Výška sedadla | 845 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 219 kg |
| Objem nádrže | 21 L |
| Motor | radový dvojvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |
| Technológie Kawasaki | ABS, ECO, KTRC, Elektronické škrtiace klapky |