Kawasaki
Ninja 650
GN1
Dostupnosť: Na sklade (dostupné na objednávku)
Obsah motora
649 cm3
Výkon motora
50,2 kW
Výška sedadla
790 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
193 kg
Motocykel Ninja 650, vylepšený tak, aby ešte viac stelesňoval líniu športových strojov Ninja, je vybavený športovým motorom s objemom 649 cm3, trakčnou kontrolou KTRC, technologickými prvkami novej úrovne a výraznými úpravami štýlu. Nezameniteľný športový výkon sa spája so vzpriamenou jazdnou pozíciou pre vzrušujúce každodenné dochádzanie, zatiaľ čo vám jeho vzhľad pripomína jeho legendárne dedičstvo.
Technológie
ABS
AS
ECO
Horizontálny zadný tlmič
KTRC
Throttle Valves
Technické údaje
| Obsah motora | 649 cm3 |
| Výkon motora | 50,2 kW |
| Stav | Nová |
| Modelový rok | 2025 |
| Výška sedadla | 790 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 193 kg |
| Objem nádrže | 15 L |
| Motor | radový dvojvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |
| Technológie Kawasaki | ABS, AS, ECO, Horizontálny zadný tlmič, KTRC, Throttle Valves |