Kawasaki
Ninja 1100 SX SE
BU1
Dostupné farby
Kawasaki
GY1
Kalkulačka lízingu
Obsah motora
1099 cm3
Výkon motora
100 kW
Výška sedadla
835 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
235 kg
Nový model Ninja 1100SX ponúka najvyššiu úroveň športovo-turistických jazdných vlastností.
Model Ninja 1100SX, vytvorený s cieľom poskytnúť vysoký výkon, pokročilé technológie a
vynikajúci komfort pre športovú jazdu a celodenné cestovanie, stanovuje nové
štandardy pre športovo-turistický motocykel.
ABS
AS
CRUISER
ECO
Horizontálny zadný tlmič
IMU
Jazdné režimy
KCMF
KIBS
KQS
KTRC
Elektronické škrtiace klapky
| Obsah motora | 1099 cm3 |
| Výkon motora | 100 kW |
| Stav | Nová |
| Modelový rok | 2025 |
| Výška sedadla | 835 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 235 kg |
| Objem nádrže | 19 L |
| Motor | štvortaktný radový štvorvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |
| Technológie Kawasaki | ABS, AS, CRUISER, ECO, Horizontálny zadný tlmič, IMU, Jazdné režimy, KCMF, KIBS, KQS, KTRC, Elektronické škrtiace klapky |