Moto Guzzi
Moto Guzzi V85 TT
Dostupné farby
Kawasaki
GN1
Kalkulačka lízingu
Obsah motora
1099 cm3
Výkon motora
99 kW
Vodičský preukaz
A
Výška sedadla
840 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
257 kg
✔ IMU elektronika + moderné asistenty
✔ Tempomat
✔ Quick Shifter (KQS)
✔ LED náklonové svetlá
✔ Vyhrievané rukoväte
✔ TFT displej + konektivita Rideology
⸻
Grand Tourer Kit
✔ Top Case Kit (79L) – Sada horného kufra (79 l)
✔ Pannier Kit (79L / 79L) – Sada bočných kufrov (79 l / 79 l)
✔ LED Fog Light Kit – Sada LED hmlových svetiel
✔ Top Case (47L) Inner Bag – Vnútorná taška do horného kufra (47 l)
✔ Top Case (47L) Backrest Pad – Opierka chrbta na horný kufor (47 l)
✔ GPS bracket – Držiak na GPS
✔ Tank Pad – Ochranná nálepka / kryt nádrže
✔ Pannier Inner Bag Set (2 x 28L) – Sada vnútorných tašiek do bočných kufrov (2 × 28 l)
⸻
+ Padacie protektory rámu GIVI
+ kryt chladiča
+ predný blatník
ABS
AS
CRUISER
ECO
ERGO-FIT
Horizontálny zadný tlmič
IMU
Jazdné režimy
KCMF
KIBS
KQS
KTRC
Náklonové svetlá
Elektronické škrtiace klapky
| Obsah motora | 1099 cm3 |
| Výkon motora | 99 kW |
| Vodičský preukaz | A |
| Stav | Nová |
| Modelový rok | 2026 |
| Výška sedadla | 840 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 257 kg |
| Objem nádrže | 21 L |
| Motor | štvortaktný radový štvorvalec |
| Prevodovka | 6st. manuál |
| Technológie Kawasaki | ABS, AS, CRUISER, ECO, ERGO-FIT, Horizontálny zadný tlmič, IMU, Jazdné režimy, KCMF, KIBS, KQS, KTRC, Náklonové svetlá, Elektronické škrtiace klapky |