Vespa
Vespa GTS 310
VP A2
Dostupné farby
Kawasaki
GN1
Kalkulačka lízingu
Obsah motora
649 cm3
Výkon motora
50,2 kW
Výška sedadla
820 mm
Pohotovostná hmotnosť (s náplňami)
187 kg
Kawasaki Z650RS kombinuje retro štýl s modernou športovou technológiou. Výrazné štýlové tóny ako klasický okrúhly LED svetlomet, klasické prístrojové vybavenie, karoséria a farby ovplyvnené 70-tymi rokmi, plus dvojvalcový motor vytvárajú ohromujúci neo-retro referenčný bod segmentu. Kawasaki Z650RS je predurčená na to, aby zapôsobila na všetkých jazdcov svojím láskyplným destilovaným duchom RETROVOLUTION.
ABS
AS
ECO
Horizontálny zadný tlmič
KTRC
Throttle Valves
| Obsah motora | 649 cm3 |
| Výkon motora | 50,2 kW |
| Stav | Nová |
| Modelový rok | 2025 |
| Výška sedadla | 820 mm |
| Pohotovostná hmotnosť (s náplňami) | 187 kg |
| Objem nádrže | 12 L |
| Motor | radový dvojvalec |
| Technológie Kawasaki | ABS, AS, ECO, Horizontálny zadný tlmič, KTRC, Throttle Valves |